www.cvonline.hu

Kárrendező - Szombathely

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Országos Kárrendezési Központ egysége

KÁRRENDEZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Szombathely

Leendő munkatársunk feladatai:

  • káresemények feldolgozásával kapcsolatban felmerülő kérdésekben állásfoglalás,

  • a kárigények összegszerű elbírálása, rögzítése,

  • dokumentációk értelmezése,

  • ügyek szakmai és határidős elintézésének felügyelete,

  • kifizetésekhez szükséges adatok bekérése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,

  • ügyfél-központú gondolkodás,

  • pontosság, precizitás,

  • terhelhetőség,

  • új ismeretek iránti fogadókészség, önálló és felelősségteljes probléma megoldás,

  • felelősségvállalás a célok eléréséért, a munka időbeli és minőségi teljesítéséért,

  • számítógép-felhasználói ismeretek önálló alkalmazása (irodai alkalmazások).

Amit kínálunk:

  • multinacionális háttér,

  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés,

  • izgalmas szakmai kihívások és fejlődési lehetőség.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – Várjuk önéletrajzát 2016. március 15-ig a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!