www.cvonline.hu

KÁRRENDEZŐ / ADATRÖGZÍTŐ

  • A hirdetés 704 napja lejárt

A Van Ameyde Hungary Kft. Magyarországon 1999. óta működő nemzetközi és belföldi kárügyintéző és kárszakértő iroda. A belföldi piacon, valamint egyedi nemzetközi megbízási szerződések alapján különböző nagy múltú nemzetközi és belföldi biztosító társaságok megbízásából a bejelentett kárügyek kezelését végzi.

Jelenleg adatrögzítésre, gépjármű-kárügyintézésre keresünk hosszútávra, megbízható, precíz munkatársat

 HETI 10 ÓRÁS munkakörre

 ADATRÖGZíTŐ / GÉPJÁRMŰ-KÁRÜGYINTÉZŐ

 pozícióba.

Feladatok:

  • kárbejelentésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • irodai adminisztrációs feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel e-mailben és postai úton

Elvárások:

  • megbízható, magabiztos aktív ANGOL nyelvtudás, angol nyelvű táblázatban kell az adatokat rögzíteni
  • legalább középfokú végzettség,
  • KRESZ ismerete
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség,
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság,

Előny:

  • Biztosítási ügyintézői, kárügyintézői tapasztalat,
  • számlaképesség
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • RUGALMAS MUNKAIDŐ. (7-17 óra között napi 3-4 órában végezhető.)
  • kiemelkedő munkakörülmények,
  • jó hangulatú, inspiráló csapat
  • stabil, megbízható munkahely
  • előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület, Rubin Business Center

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol