www.cvonline.hu

Kárrendezési vezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2017.09.01.

Partnerünk az alapítása óta eltelt két évtized alatt a magyar piac egyik legnagyobb biztosítótársaságává vált. Üzleti tevékenységük középpontjában ügyfeleik egyedi igényei állnak. A legmagasabb minőségi elvárásokkal párosuló aktivitás, biztonság és innová

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk az alapítása óta eltelt két évtized alatt a magyar piac egyik legnagyobb biztosítótársaságává vált. Üzleti tevékenységük középpontjában ügyfeleik egyedi igényei állnak. A legmagasabb minőségi elvárásokkal párosuló aktivitás, biztonság és innováció előnyöket hoz ügyfeleik számára. A vállalat munkatársai és kizárólagos partnerei segítségével 9,3 millió ügyfélről gondoskodik Európa-szerte. Partnerünk 2016-ben tizedszer is elnyerte a Superbrands minősítést. Keressük azt a proaktív, átfogó menedzsment tudással és tapasztalattal rendelkező kollégát, aki aktívan hozzájárulna a cég jövőbeli sikereihez.
- a biztosító nem-élet kárrendezési tevékenységének operatív irányítása
- 50 fős csapat munkájának irányítása és felügyelete
- kárszakmai irányelvek és szabályok betartása és betartatása,
- munkafolyamatba épített kontrollok és hatáskörök gyakorlása
- tömeges kár, katasztrófa károk menedzselése
- a kiszervezett tevékenységet végző partnerekkel, javítói hálózattal való együttműködés
- vállalati egységekkel, társosztályokkal való együttműködés
- kárrendezés átfutási idejének csökkentése, előírt KPI-k betartása
- kártrendek és kárfolyamatok nyomonkövetése, tanulságok visszacsatolása

Elvárások / Requirements

- biztosítási vagy szolgáltatási szektorban szerzett tapasztalat,
- minimum 3 éves vezetői tapasztalat nagyobb létszámú csoport irányításában
- hatékony munkaszervezés
- jó angol nyelvtudás szóban és írásban
- elemzőkészség, táblázatok, kimutatások értelmezésében szerzett több éves tapasztalat
- megbízható, precíz, kooperatív, autonóm személyiség
- holisztikus látásmód
- jó kommunikációs képesség szóban és írásban
- dinamikus, rugalmas, terhelhető, hatékony és önálló munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- stabil, nemzetközi cégháttér
- hosszú távú munkalehetőség
- barátságos, kellemes munkakörnyezet
- szakmai fejlődési lehetőség

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -