www.cvonline.hu

KÁRPITOS (VASÚTI JÁRMŰVEKEN) (7213)

  • A hirdetés 794 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársakat keresünk – szolnoki munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe:

Kárpitos
(vasúti járműveken)

Elvárások:
•Középfokú szakirányú szakképesítés (kárpitos)
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:
•Személyszállító járművek belső műanyag  padlóburkolat javítása, cseréje
•Ülésbútor huzatok, függönyök javítása, cseréje,
•A bőr és gumi alkatrészek (kábelvédő burkolatok, tömítések) gyártása, javítása

Munkavégzés helye: Szolnok

Munkaidő: 2 műszakos munkarend

Munkakezdés várható időpontja: Azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése
címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Kárpitos- Szolnok”
Telefon: 06-56/511277

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857