www.cvonline.hu

Kárpitos (Ref.:935) - Nagykanizsa

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.05.10.
Hirdetés azonosító: 915899
lejárt

Kárpitos (Ref.:935)

munkatársakat keresünk Nagykanizsa és környékéről!

Feladatok:

  • Bútorok kárpitozása szivaccsal és textillel, bőrrel vagy műbőrrel

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Szakirányú végzettség előnyt jelent

  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Stabil, megbízható munkahely

  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye:

  • Nagykanizsa

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó referenciaszámot ,,Kárpitos Ref.935,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu