Kárpitos, betanított kárpitos- Németország Hozzáadva: 2016.06.29.

Németországi partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozíció betöltésére munkatársakat: Hosszú távú munkára és ingyenes szállás biztosításával.
Feladatok:
  • Bútorok kárpitozása, ragasztása
  • Kárpitanyagok előkészítése

Elvárások:
  • Nagy munkabírás
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Saját autó a munkába járáshoz

Juttatások:
  • Nettó 1000-1200 Euro/hó
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás megtérítése
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Kárpitos végzettség, vagy hasonló munkatapasztalat

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre!