www.cvonline.hu

Karosszérialakatos

  • A hirdetés 392 napja lejárt

A magyar tulajdonú, közel 250 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai, Volvo és Kawasaki márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

Feladatok:

  • karambolos, sérült gépkocsik szakszerű helyreállítása
  • hibafeltárás,
  • javítási és technikai ellenőrző feladatok, teljes körű, igényes elvégzése,
  • javításhoz tartozó adminisztráció elvégzése,
  • a műhely berendezéseinek, felszerelésinek és szerszámainak rendeltetésszerű használata, karbantartása, ápolása,

Elvárások:

  • karosszérialakatos végzettség
  • precizitás, pontosság
  • terhelhetőség
  • megbízható, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. ker

  • E-mailben az alábbi címre várjuk az önéletrajzot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő