www.cvonline.hu

KAROSSZÉRIALAKATOS

  • Frissítve 20 napja

KAROSSZÉRIALAKATOS MUNKALEHETŐSÉG

Németországba, heilbronni es weinsbergi autóipari céghez karosszéria lakatosokat keresünk

Munkaköri leírás:

  • 2 műszak
  • a gépjárművek alváz-és vasszerkezetének elkészítése
  • karosszériaelemek es különböző szerkezeti egységek megmunkálása
  • karosszériamunkak tervrajz alapján
  • januári munkakezdés

Amit kínálunk:

  • 14 € órabér plusz pótlékok, folyamatos béremelkedés
  • 5 € bejárási hozzájárulás
  • megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződéssel, betegbiztosítással
  • szállásban tudunk segíteni
  • NINCS közvetítési díj

Elvárás:

  • karosszéria lakatosként szerzett munkatapasztalat
  • megfelelő végzettség
  • precíz munkavégzés
  • Társalgás szintű német nyelvtudás (A2 - B1)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk német nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail cimre.

iConnex Personaldienstleistungen GmbH
Török Agnes

0049/7131-12173-69

Munkavégzés helye Németország
Kategória Gyártás / Termelés, Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld