www.cvonline.hu

Karosszérialakatos

  • Az állásajánlat lejárt.

IVANICS CSOPORT

A magyar tulajdonú, közel 250 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai, Volvo és Kawasaki márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

munkakörbe keressük leendő munkatársunkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Karambolos, sérült gépkocsik szakszerű  helyreállítása
  • Hibafeltárás
  • Javítási és technikai ellenőrző feladatok teljes körű, igényes elvégzése
  • Javításhoz tartozó adminisztráció elvégzése
  • A műhely berendezéseinek, felszerelésinek és szerszámainak rendeltetésszerű használata, karbantartása, ápolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Karosszérialakatos végzettség
  • Precizitás, pontosság
  • Terhelhetőség
  • Megbízható, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Volvo vagy Ford márkaismeret

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Hosszútávú együttműködés lehetősége
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest XXII. ker.

Érdeklődni: 36 1 776 6541-es telefonszámon Feil Renátánál

Jelentkezés: Önéletrajzzal az alábbi címre.

Munkavégzés helye Budapest XI. kerület
Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest