www.cvonline.hu

Karosszérialakatos - Ausztria, azonnali kezdéssel

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 772953
lejárt

Ország:    Ausztria (+43)

A pozíció leírása:    Németül jól beszélő tapasztalt karosszérialakatosokat keresünk Ausztriába, azonnali kezdéssel.

Feladatkör, felelősségek:    • Karosszérialakatos feladatok

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Több éves szakmai tapasztalat

• Kommunikációképes német nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete

Nyelvtudás:    Kommunikációképes német nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy ausztriai márkaszerviz, közel a német határhoz.

Egyéb:    • Órabér: bruttó 14-15 EUR

• A szállás költségét a munkavállaló fizeti, de a szálláskeresésben a megbízónk segítséget nyújt.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.