www.cvonline.hu

Karosszéria referens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.11.18.
Hirdetés azonosító: 1082556

Nemzetközi autó lízinggel, flotta ügyintézéssel foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk flotta koordinátor munkakörbe új kollégákat.

Feladatok:

• a casco biztosítás megtakarítási programjának megértése és betartatása a partnerekkel,
• karosszéria javítókkal folyamatos kapcsolattartás,
• árajánlatának fogadása, árajánlatok ellenőrzése, egyeztetése a javítókkal,
• Audatex kalkulációk elkészítése kárfelvételi jegyzőkönyv alapján, a kalkulációk felülvizsgálata,
• számlák ellenőrzése, szükség szerint kódolása
• garanciális esetek felismerése, garanciális igények érvényesítése
• a javítási időtartamok betartásának ellenőrzése, számonkérése, költséghatékonyságra való törekvés
• pontos, gyors és szakszerű tanácsadás társosztályok részére
• használók karosszériajavítással kapcsolatos kérdéseinek megválaszolása

Elvárások:

-Középfokú végzettség
-karosszériajavítási és/vagy műszaki szakmai ismeret
-szervizben szerzett munkatapasztalat
-pontosság, szabálykövetés, monotonitás tűrés, csapatjátékos magatartás, önálló munkavégzésre való képesség; A gépjárművek szeretete és alapos ismerete.
-MS Office alkalmazás ismerete, alap Excel ismeret, Audatex program alapos ismerete, kalkuláció készítés
-Nyelvtudás nem szükséges

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- cafeteria, juttatási csomag és bónusz rendszer
- lendületes, fiatalos csapat
- igényes munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján