www.cvonline.hu

Karosszéria munkafelvevő

  • A hirdetés 525 napja lejárt

Petrányi Autó Kft.

Ford Márkakereskedés

Cégünk több mint 20 éve sikeresen működő hazai vállalat, mely tavalyi teljesítménye alapján elnyerte a 2014-es Év Ford Márkakereskedője címet.

Sikeres csapatunk bővítésére keressük hosszú távra új munkatársunkat

pozíció betöltésére.

Főbb feladatok:

  • gépjármű javítási igényekkel jelentkező ügyfelek szakszerű, pontos és kulturált kiszolgálása
  • biztosítótársaságokkal fennálló szerződéseknek megfelelően a biztosítás érvényességének
  • ellenőrzése, kárfelvétel, pótszemle, illetve a biztosító kihelyezett eljárásának kezdeményezése,
  • ár előkészítése, megrendelés felvétele
  • érdeklődő ügyfelek tájékoztatása alkatrész-ellátottság, ár és vállalási határidő kérdésében
  • gépjármű munkába adása, a munkák ütemezése
  • műhely terhelésének felmérése és az elvállalt munkák állásának ellenőrzése a határidő betartása érdekében
  • területen dolgozó kollégák irányítása
  • elvégzett javítás minőségének ellenőrzése
  • gépjármű előkészítése átadásra, általános szemrevételezése
  • elvégzett munkák egyeztetése a megrendeléssel és az anyag kivételezéssel
  • gépjárművek átadása és az ügyfél tájékoztatása

Az ideális jelölt:

  • szakirányú középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettségű
  • gépjármű - karosszéria szakmai végzettséggel és
  • biztosítási ügyintézés és kárfelvétel ismerete rendelkezik
  • MS Office alkalmazásokat magabiztosan kezeli
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélorientált gondolkodásmód jellemzi
  • munkavégzésére nagyfokú önállóság jellemző
  • azonos munkakörben szerzett 3-5 éves igazolható tapasztalattal rendelkezik
  • érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • vonzó kereseti lehetőség
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • szakmai továbbképzési lehetőség
  • hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő