www.cvonline.hu
Karosszéria munkafelvevő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.09.
Jelentkezési határidő: 2017.08.15.
Hirdetés azonosító: 1174030
lejárt

A Ford Petrányi számára keresünk új munkatársakat budaörsi úti munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • kárfelvételhez tartozó feladatok ellátása
  • segítségnyújtás az ügyfeleknek
  • biztosítási ügyek intézése
  • javítás koordinálása
  • számlák készítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Audatex ismerete
  • jó csapatjátékos, ügyfélbarát hozzáállás
  • önálló munkavégzés

előny:

  • gépjármű biztosítási ügyintézés

Amit nyújtunk:

  • 25 éves tapasztalattal rendelkező, vezető márkakereskedésnél hosszú távú, biztos munkahely
  • családias környezet, jó kollegiális viszony
  • teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony
  • teljesen bejelentett bérezés
  • év végi jutalom
  • jól felszerelt, modern műhely
  • munkaruha, cipő

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.