www.cvonline.hu

Karosszéria munkafelvevő-kárügyintéző

  • A hirdetés 930 napja lejárt

Gablini Cégcsoport a gépjármű-kereskedelem meghatározó piaci szereplője vevőszolgálati csapatába

Karosszéria lakatos munkafelvevő-kárügyintéző

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Lakatos- és fényező műhely munkájának irányítása, felügyelete, szakmai támogatása, a tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése.
  • Üzleti tervben meghatározott célkitűzések megvalósítása, a terület gazdaságos működésének biztosítása.Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, társterületekkel.
  • A műhelykapacitás optimális kihasználtságára törekedve az előjegyzési napló folyamatos vezetése, a munkaellátottság biztosítása, új ügyfelek akvirálásával az elvárt javítási volumennövekedés elérése.
  • A lakatos- és fényező műhely tevékenységének hatékony, szervezett, tervszerű biztosítása.
  • A lakatos és fényező munkatársak által elvégzett javítási munkák minőségi megfelelőségének ellenőrzése.
  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, kötelezettség vállalás a beavatkozás jellegére, várható költségére, és határidejére nézve, a gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése.Hatósági előírásoknak való állandó megfelelés biztosítása.
  • Ügyfelek tájékoztatása a kiegészítő szolgáltatásokról, valamint a gépjármű javítás során feltárt, elvégzendő munkákról.
  • Kapcsolattartás a biztosító társaságokkal, kárügyek rendezése, felügyelete.
  • Helyi kárfelvétel lebonyolítása, bejelentése.
  • A kárrendezéssel kapcsolatos programok használata (Audatex, és egyéb kárbejelentő programok).

Elvárások:

  • Minimum szakirányú középfokú végzettség – felsőfokú kárszakértői végzettség előny jelent
  • Minimum három év releváns szakmai tapasztalat,
  • Határozott, döntésképes, teljesítményorientált, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs- és szervező készség
  • Önállóság, megbízhatóság, rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, valamint Audatex program gyakorlati alkalmazása
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Társalgási szintű angol/német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

Kérjük fényképes szakmai önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével – e-mailen megküldeni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő