www.cvonline.hu

Karosszéria munkafelvevő / Kárfelvevő

  • A hirdetés 338 napja lejárt

Az Autó Triplex Kft. Dél-pesti telephelyére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Saját hatáskörben kárfelvételek, pótszemlék elvégzése azok szervizportálra történő rögzítése, továbbítása biztosító társaságok felé
  • Biztosítókkal, kárszakértőkkel és ügyfelekkel történő mindennapos kapcsolattartás
  • Audashare készítése, majd ez alapján történő számlák összeállítása, azok normázása
  • Teljes körű biztosítás ügyintézés (javítási ajánlat készítése, fedezet és jogalap lekérdezése)
  • Javítások munkaszervezése

Elvárások:

  • szakirányú műszaki közép vagy felsőfokú végzettség
  • minimum 5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • a teljes karambolos javítás, és biztosítási ügyintézés átfogó ismerete
  • jó kommunikációs készség, ügyfélkezelési tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló számítógép felhasználói gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőséget
  • korszerű, igényes munkahely
  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • Kiemelt bérezés + bónusz rendszer + kafetéria

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő