www.cvonline.hu

KAROSSZÉRIA LAKATOS

  • A hirdetés 577 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását ill. teljeskörű szervizelését.

Vállalatunk hat regionális képviseletével közel 450 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Budapest, XIII. kerületi telephelyünkre gyakorlott, motivált munkatársat keresünk

munkakörbe

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Min. 3 éves márkaszervizben töltött tapasztalat
  • Huzatópados javításban való jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízható, tiszta, alapos, igényes munkavégzés
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Feddhetetlenség
  • Jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendszeres képzések a világszínvonalú technológai megoldások naprakész biztosítására
  • Korrekt, teljesítményarányos, bejelentett fizetés
  • Vonzó béren kívüli juttatások, szakmai fejlődési lehetőséget
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel az alábbi e-mailen címen lehet jelentkezni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő