www.cvonline.hu

Karosszéria lakatos

  • A hirdetés 626 napja lejárt

Gablini Cégcsoport a gépjármű kereskedelem meghatározó, dinamikusan fejlődő piaci szereplője bővülő vevőszolgálati csapatába

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gépjárművek karosszéria javítási munkálatainak – maximális gondossággal, magas minőségi színvonalon történő – elvégzése.

Elvárások:

  • Szakirányú szakmai végzettség.
  • Minimum 3-5 év azonos területen eltöltött szakmai tapasztalat.
  • Szakmai precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés, csapatban való együttműködés, jó problémamegoldó készség, szakmai érdeklődés, folyamatos tanulási igény a munkavégzéshez szükséges technikai tudás elsajátítására, fejlesztésére.
  • B kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Stabil szakmai és anyagi háttér.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Szakmai kihívások.

Munkavégzés helye:

Budatest XIV. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő