www.cvonline.hu

Karosszéria-lakatos

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Budakeszi, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Cégünk 15 éve működik márkafüggetlen autószervizként.
Hosszú távra keresünk munkatársat

pozíció betöltésére

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség
  • Típus független szakmai ismeret
  • Önálló precíz és gyors munkavégzés
  • Többéves szakmai (és ügyfélkezelésben szerzett) tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatai:

  • A beérkezett gépjárművek műszaki felmérése, tapasztalt hibák dokumentálása
  • Kárszakértőkkel történő hatékony együttműködés
  • A feltárt hibák magas színvonalú javítása
  • Hozom-viszem szolgáltatás ellátása
  • A javításhoz szükséges berendezések kezelése
  • Precizitás, önálló, pontos munkavégzés
  • Munkaterület és eszközök állagmegóvása, karbantartása

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítmény-prémium
  • Modern munkakörülmények
  • Hosszú távú álláslehetőség egy fejlődni kívánó tőkeerős cégnél

Munkahelye: Budakeszi
Munkaidő: H-P 7:00 - 16:00

Jelentkezés: Fényképpel ellátott önéletrajzát fizetés igény megjelölésével várjuk!

Helyek Budakeszi
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Lakatos
Mérnök / Műszaki > Autószerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű