www.cvonline.hu

Karosszéria lakatos

  • A hirdetés 467 napja lejárt

A 25 éve sikeresen működő

Budapesti munkahelyre

munkatársat keres

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Karosszéria lakatos szakképesítés
  • Szakmai gyakorlati tapasztalat
  • Húzató padon szerzett szakmai gyakorlati tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Vásárlói elégedettség elérése

Feladatai:

  • Munkalapok, munkamegrendelések kárfelvételi jegyzőkönyvek átvétele, értelmezése;
  • Kis- és nagy, ill. húzató padon végzendő karosszéria munkák elvégzése a gyári technológiával megegyező minőségben;
  • Járműjavítás a gyári és törvényi előírások szerint;
  • Gyári szakirodalom használata, a használat módjának ismerete;
  • Javításhoz szükséges alkatrészek egyeztetése a szerviz tanácsadóval;
  • A javított munka átadása a szerviztanácsadónak

Amit kínálunk, szakmai képzések, megbecsülés hosszú távú stabil munkahely!

Várjuk jelentkezését az E-mail cím megjelenítése címen fényképes önéletrajzzal, és a pozíció megjelölésével. Vagy a 0670377-73-52 –s telefonszámon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő