www.cvonline.hu

KAROSSZÉRIA-LAKATOS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1051029

A világ egyik vezető nehéztehergépjármű-gyártó vállalatának csúcskategóriás műszaki és biztonsági színvonalat képviselő javító műhelyébe keresünk a magas fokú precizitás iránt elkötelezett munkatársat, Budapest nyugati oldalán lévő munkahelyre, az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Tehergépjárművek karosszéria-javítása, szervizelése
  • Jármű műszaki állagának, a javítás módozatainak meghatározása, és elvégzése
  • A sérült tehergépjárművek szakszerű helyreállítása
  • Javításhoz szükséges alkatrészek kivételezése a raktárból, raktárkezelés
  • Ügyféligények magas szintű kezelése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Néhány éves munkatapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai alapismeret
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem

Amit megbízónk nyújt

  • Átlag feletti fizetés és juttatási csomag
  • Kiemelkedő műszaki színvonal és szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest nyugati oldala

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KAROSSZÉRIA-LAKATOS, Budapest nyugati oldala