karosszéria lakatos smart repairs tapasztalattal, Norvégiai álláslehetőség - azonnali kezdéssel

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 992805
lejárt

Country:    Norway (+47)

Description of position:    Angolul beszélő tapasztalattal rendelkező karosszéria lakatos szakemberek jelentkezését várjuk norvégiai márkaszervizekbe

Duties:    Karosszéria lakatos szakemberek jelentkezését várjuk Norvégiába az összes jármű kategóriához: személygépkocsikhoz, teherautókhoz, kamionokhoz.

Requirements, skills:    • Minimum 3 év szakmai tapasztalat márkaszervizben

• Szakképzettség

• Társalgásszintű angol nyelvtudás

Known languages:    angol társalgási szint

Short company info:    AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL:

• KIEMELKEDŐ FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

• 20 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel, 37,5 órás munkahét

• 178,5 NOK/óra az egy hónapos próbaidő alatt, 188,5 NOK/óra a próbaidő letelte után,

• Teljeskörű támogatás a munkahelyhez közeli szállással kapcsolatban

• Munkavállalási engedély

• Tartózkodási engedély

• Adóügyi regisztráció

EGYÉB JUTTATÁSOK:

• Biztosítás, fizetett szabadság, munkaruha és cipő, szerszámok, állami családi pótlék, asszisztencia az első két évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás), norvég nyelvtanfolyam (opcionális)

Az alábbi videolink hasznos információkkal szolgálhat a munkával kapcsolatban:

Link megjelenítése

Additional info:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.