karosszéria lakatos Norvégiai álláslehetőség - 2016. nyári kezdéssel

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 948777
lejárt

Ország:    Norvégia (+47)

A pozíció leírása:    Angolul középfokon beszélő karosszéria lakatos szakemberek jelentkezését várjuk Ford márkatípushoz norvégiai márkaszervizekbe.

Feladatkör, felelősségek:    Karosszéria lakatos szakemberek jelentkezését várjuk Norvégiába Ford márkájú járművekhez.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Norvégia, Alesund

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Minimum 3 év szakmai tapasztalat márkaszervizben

• Szakképzettség

• Fényezés előkészítésében tapasztalat

• Társalgásszintű angol nyelvtudás

Nyelvtudás:    angol társalgási szint

A megbízó cég profilja:    Megbízónk norvégiai cég, autóiparra specializálódva keres szakképzett munkaerőket.

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL:

• KIEMELKEDŐ FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

• 20 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel, 37,5 órás munkahét

• 178,5 NOK/óra az egy hónapos próbaidő alatt, 188,5 NOK/óra a próbaidő letelte után,

• Teljeskörű támogatás a munkahelyhez közeli szállással kapcsolatban

• Munkavállalási engedély

• Tartózkodási engedély

• Adóügyi regisztráció

EGYÉB JUTTATÁSOK:

• Biztosítás, fizetett szabadság, munkaruha és cipő, szerszámok, állami családi pótlék, asszisztencia az első két évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás), norvég nyelvtanfolyam (opcionális)

Az alábbi videolink hasznos információkkal szolgálhat a munkával kapcsolatban:

Link megjelenítése

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.