karosszéria lakatos Észak -Norvégiai álláslehetőség - azonnali kezdéssel

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 948776
lejárt

Ország:    Norvégia (+47)

A pozíció leírása:    Azonnali munkakezdéssel keresünk ANGOLUL középfokon beszélő szakembereket Észak-Norvégiában lévő márkaszervizekbe

Feladatkör, felelősségek:    Angolul középfokon beszélő szakemberek jelentkezését várjuk Észak-NORVÉGIA különböző településein lévő márkaszervizekbe.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   ELVÁRÁSOK:

• Szakképzettség

• Minimum 3 év szakmai tapasztalat márkaszervizben

• FÉNYEZÉS előkészítésben tapasztalat

• Jó angol nyelvtudás

Nyelvtudás:    Középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk norvégia cég, autóiparra specializálódva keres szakképzett munkaerőt. Legfontosabb ügyfélköre a gépjárműjavító iparág.

Egyéb:    VERSENYKÉPES FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

178,5 NOK/óra az egy hónapos próbaidő alatt, 188,5 NOK/óra a próbaidő letelte után,

20 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel,

37,5 órás munkahét,

Teljeskörű támogatás a szállással kapcsolatban,

munkavállalási engedély,

tartózkodási engedély,

adóügyi regisztráció

Egyéb juttatások:

biztosítás, fizetett szabadság, munkaruha és cipő, szerszámok, állami családi pótlék, asszisztencia az első két évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás), norvég nyelvtanfolyam (opcionális)

Az alábbi videolink hasznos információkkal szolgálhat a munkával kapcsolatban:

Link megjelenítése