www.cvonline.hu

Karosszéria lakatos, Ausztria

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1001922

Szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Karosszéria lakatosi feladatok ellátása
  • MAG hegesztési technika alkalmazása
  • Felület megmunkálás
  • Minőség ellenörzés, hibák diagnosztizálása, javítása
  • Lakkozó munkatársak munkájának előkészítése

Elvárások:
  • Középfokú német nyelvtudás szakmai kifejezésekkel, (B1-B2) szint
  • Több éves tapasztalat autóipar gyártási területén
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Osztrák alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes bér (alap óradíj + egyéb juttatások kb. várható netto havi bér: 2.000 - 2.200 Euro)
  • Kedvezményes szállás biztosított
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye:Ausztria, Bludenz

Előnyök:
  • „B” kategóriás jogosítvány és saját autó előnyt képez

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Illés Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 66 55 741 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld