www.cvonline.hu

Karórában elemcsere

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1055837
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal órkereskedő partnerünkhöz keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • szilikon karórában elemcsere

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Pontosság, precizitás

Munkaidő:  Hétfő és péntek között 09.00-17.00-ig

Előnyt jelent:

  • 1 hónap folyamatos vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 750Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.