www.cvonline.hu

Kármegelőzési és biztonsági osztályvezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.27.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1098431

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Kármegelőzési és biztonsági osztályvezető
Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Bécsi út 258.
Feladatok: Összehangolja a kármegelőzési tevékenységeket, és felügyeli a személyek, az áruházi területek, az eszközök és az áruk védelmét.
Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat és ezeket a rábízott munkatársakkal is betartatja.
Részt vesz a bűncselekmények és szabályszegések felderítésében, biztosítja az ellenőrzések és tettenérések során az eljárási jogszabályok betartását, a személyiségi és adatvédelmi jogok védelmét.
Irányítja, képzi és fejleszti beosztottjait a vásárlók elégedettsége és a szabályszerű, hatékony munkavégzés érdekében.
Részt vesz az új dolgozók kiválasztásában, segíti beilleszkedésüket.
Irányítja a vagyonőri cégek vezetőit.
Rendszeres munkakapcsolatot tart fenn a helyi hatóságok képviselőivel.
Ellenőrzi a területéhez tartozó költségeket, vezeti a területéhez tartozó leltárnyilvántartást.
Gondoskodik az új dolgozók biztonsági, és veszteség-megelőzési oktatásáról, valamint az ismétlő képzésekről.
Amit kérünk: középfokú végzettség,
rend- és vagyonvédelemben, objektumőrzésben szerzett képesítés vagy minimum 6 hónap munkatapasztalat,
Word, Excel, Outlook, Internet felhasználói szintű ismerete,
vevőközpontú szemlélet,
készség a csapatmunkára,
igény és alkalmasság önmaga és a beosztottak fejlesztésére,
jó elemző és döntéshozói képesség,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása.
Előnyként értékeljük, ha: kiskereskedelemben szerzett munkatapasztalat,
alapvető jogi ismeretek (adat,- vagyonvédelem, személyiségi jogok),
adminisztrációs munkatapasztalat,
idegen nyelv ismerete.
Szükséges végzettség: Középiskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: kiskereskedelemben szerzett munkatapasztalat,