www.cvonline.hu

Karkasz begyűjtő

  • A hirdetés 401 napja lejárt

A MARSO KFT, független autószerviz hálózat dunaharaszti telephelyére

munkatársat keres

karkasz begyűjtő

munkakörbe

azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • A cég termékeinek- ezen belül kiemelten az újrafutózótt abroncsok értékesítése viszonteladóknak és flottáknak,
  • Kapcsolattartás meglévő viszonteladókkal és flottákkal.
  • A partnereknél keletkező karkaszok (használt tehergépkocsi abroncs) helyszíni bevizsgálása és beszállítása a győri központba.
  • Abroncsgazdálkodás támogatása a flottáknál
  • Statisztikai kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, kereskedelmi szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés helye: budapesti régió, dunaharaszti központtal
  • Teljesítmény arányos mozgóbér
  • Munkavégzéshez szükséges technikai feltételek-gépjármű

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció, telephely megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát, végzettséget igazoló bizonyítványok és erkölcsi bizonyítvány másolatát, az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő