www.cvonline.hu

Karitatív sorsjegy árus (Püspökladány)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 1108851

Egyesületünk partnere számára megváltozott munkaképességű munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Karitatív sorsjegy árus

Feladatok:

  • Értékesíti a Társaság által forgalmazott kaparós sorsjegyeket
  • Végrehajtja az értékesítési folyamatban a felelős játékszervezéshez kapcsolódó feladatokat
  • Tájékoztatást nyújt a játékosok részére, kifizeti a saját maga által értékesített sorsjegeken lévő kisösszegű nyereményeket
  • Végrehajtja a központi normákban előírt elszámolási és jelentési kötelezettségeket

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: befejezett 8 általános
  • Kereskedelmi, értékesítői gyakorlat
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálaton való megfelelés
  • Felelős pénzkezelés (sorsjegy-értékesítés, nyeremény-kifizetés)
  • Aktív kereskedői magatartás (ajánlás, eladás)
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Szabálykövetés
  • Pontos számolás (heti elszámolás és készletfelvétel előkészítése)
  • Munkaképesség-csökkenés mértékéről szóló országos szakértői vélemény

Munkavégzés időtartama:

  • Napi 4 óra

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Püspökladány

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével, vagy, keresse fel személyesen irodánkat: 4150 Püspökladány, Bocskai út 2.!