www.cvonline.hu

Kárfelvevő / Kárszakértő / Kárfelülvizsgáló

  • A hirdetés 223 napja lejárt

Kárfelvevő / Kárszakértő / Kárfelülvizsgáló munkatársakat

keresünk az ország egész területén, kiemelten fontos Budapest és vonzáskörzete

Feladatok:

  • Saját hatáskörben kárfelvételek, pótszemlék elvégzése, az ehhez tartozó adminisztrációs munkák elvégzése, továbbítása a biztosítótársaságok felé
  • Biztosítókkal, ügyfelekkel és javítókkal történő kapcsolattartás
  • Teljes körű, a károkkal kapcsolatos biztosítási ügyintézés

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • A biztosítási ügyintézés átfogó ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, pontosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség, megfelelő ügyfélkezelési tapasztalat
  • Kulturált megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Az Eurotax, az Audatex és a Kárnavigátor programok felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló számítógép felhasználói gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelt bérezés
  • Kellemes környezet, jó csapat