www.cvonline.hu

KARDIOLÓGIAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 585 napja lejárt

KERESTETIK!

A munkavégzés helye: Hévíz

Munkaidő: Teljes munkaidő (heti 40 óra)

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

Kardiológiai szűrőbuszon szív- és érrendszeri szűrővizsgálatok elvégzésére keresünk szakirányú végzettségű munkaerőt. Külsejére adó, igényes, magabiztos megjelenésű, fiatalos gondolkozású, jó felfogó képességű, jó kommunikációs készséggel, jó munkabíró képességgel, jó látással és kézügyességgel rendelkező, pontos, precíz, együttműködő, ügyfél-orientált pályázók jelentkezését várjuk. Cégünk a vizsgálati lépések betanítását vállalja, de az EKG-készítés alapjainak ismerete szükséges a munkakör betöltéséhez.

Feladatok:

  • A szűrővizsgálatok során az ügyfelek precíz, pontos felvilágosítása
  • A vizsgálati eljárások pontos kivitelezése (pl. EKG, vérnyomásmérés, légzésfunkció, egyebek)
  • Elektronikus adatbázisok kezelése
  • Műszerek, gépek folyamatos ellenőrzése
  • Helyiségben a szükséges rend fenntartása
  • Veszélyes hulladék előírás szerinti kezelése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • Kardiológiai szakasszisztens vagy diplomás ápoló vagy OKJs ápoló végzettség
  • Vérvételi jártasság
  • EKG-vizsgálat kivitelezésének gyakorlati ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szakmai angol nyelv alap szintű ismerete, illetve arra való nyitottság (a készülékeinken angol nyelvű szoftverek vannak)
  • Jó munkabíró képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Együttműködő képesség
  • Figyelem, koncentráció képesség
  • Jó kézügyesség
  • Jó látás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Korábbi több éves munkavégzés kardiológiai osztályon/szakrendelőben
  • Német, angol vagy orosz nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Profi, magas színvonalú munkakörülmények
  • Kiváló csapat
  • Kiemelten versenyképes fizetés
  • A fix fizetésen felül árbevétel alapú plusz ösztönző juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes önéletrajz
  • Végzettséget igazoló okiratok másolatai
  • Kamarai tagság
  • Érvényes MESZK kártya másolata
  • Motivációs levél (miért érzi alkalmasnak magát a betöltendő munkakörre, röviden)

További információ elérhető a 06/70-904-5297-es telefonszámon. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a benyújtandó iratok csatolásával az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Zala
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő