www.cvonline.hu

Karbantó

  • A hirdetés 449 napja lejárt

Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megye legnagyobb munkaadójánál? Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Karbantartó - Géplakatos

A leendő munkatárs feladatai:

  • A gyár berendezéseinek tervezett karbantartása valamint a váratlan meghibásodások elhárítása
  • A karbantartási és hibaelhárítási dokumentumok rendszeres vezetése
  • A rendelkezésére bocsátott pótalkatrészek/anyagok szakszerű tárolása, kezelése és beépítése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Géplakatos végzettség
  • Forgácsoló gépek javításában szerzett tapasztalat
  • Folyadékszállításban festési technológiák karbantartásában szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Cafeteria,
  • Bónusz rendszer
  • Utazás támogatás
  • Stabil állás, karrierlehetőség

További információ:
* Munkavégzés helye: Orosháza
* Műszakrend: többműszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20-216-0043-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014