www.cvonline.hu

Karbantartó(Termeléstámogató) mérnök Ref.569

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.05.
Hirdetés azonosító: 697390
lejárt

Elektronikai területen kiemelt szerepet betöltő multinacionális partenrcégünk részére munkatársat keresünk:

Karbantartó mérnök pozícióba

Ref.569

Elvárások:

  • Villamos és/vagy gépészmérnök végzettség
  • Irányítástechnikai ismeretek
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat, gyakorlat karbantartó és termelési területen
  • Automatikus berendezések ismerete és gyakorlata
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Microsoft Office csomag ismerete (Word, Excel, Power Point)
  • Automatizálás és mechanikai ismeretek

Előny:

  • Termelő vállalatnál szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv középszintű ismerete

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:

  • A próbagyártások, termékvizsgálatok végzése, koordinálása
  • Munkautasítások, rajzok, ellenőrzési utasítások, gépkönyvek készítése, karbantartása
  • Gépbeállítók oktatása
  • Minőségi problémák kivizsgálása, módosítási javaslatok tétele
  • Gépek állapotának és PLC vezérlésének ellenőrzése
  • Megelőző karbantartás ütemezése

Amit Megbízónk ajánl:

  • Versenyképes bérezés+cafeteria+egyéb béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi környezet
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre. A levél tárgyában, kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu