www.cvonline.hu

Karbantartót keresünk Budapesten

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Gyorséttermi karbantartó munkatársakat keresünk!

FELADATOK:

  • Gyorséttermi karbantartások elvégzése 2 telephelyen (Budapest, Szigetszentmiklós)
  • Gépek javítása, üzembe helyezése
  • Épület állapotával kapcsolatos karbantartások elvégzése (festés, glettelés, villanyszerelés)
  • Gépek meghibásodása esetén mihamarabbi javítás vagy segítségnyújtás

ELVÁRÁSOK:

  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Alapfokú végzettség (vagy villanyszerelő végzettség előnyt jelent)
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű

AMIT NYÚJTUNK:

  • 1 műszakos munkarend megbeszélés szerint
  • Bejelentett munka
  • Fix bérezés
  • Cafeteria
  • Üzemanyag költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014