www.cvonline.hu

KARBANTARTÓMÉRNÖK (HF 11-7756)

Megbízható nemzetközi elektronikai gyártó partnerünk részére keresünk

KARBANTARTÓMÉRNÖK

(HF 11-7756)

munkatársat.

Feladat

  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása, megelőző karbantartások tervezése,
  • Gyártásban fellépő problémák analizálása, korrekciós intézkedések végrehajtása,
  • Karbantartási tervek, munkautasítások felülvizsgálata, műszaki dokumentációk naprakészen tartása,
  • Megmunkáló gépek tartalék alkatrész készletének meghatározása, nyomon követése,
  • Kapcsolattartás külső-belső partnerekkel,
  • Új gyártó berendezések beüzemelésében való közreműködés.

Elvárások

  • Felsőfokú Gépész- vagy Mechatronikai mérnök végzettség,
  • Gyártó cégnél, karbantartási területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások,
  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Rugalmas munkaidő-beosztás.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,

 küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 11-7756”-os referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Munkavégzés helye Veszprém megye
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Veszprém