www.cvonline.hu

Karbantartókat keresünk Londonba

  • A hirdetés 698 napja lejárt
Bevezető:
Londoni partnercégünk víztisztító berendezések karbantartására keres szakembereket. Olyan jelentkezőket, akik jártasak barkácsolásban/ karbantartásban/ szerelésben.
Feladata : beépíthető víztisztító és szűrő berendezések egyszerű beszerelése kis háztartásokba.
További információk:
ELVÁRÁSOK:
• B kategóriás jogosítvány
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Víztisztító berendezések szervízelésében szerezett tapasztalat előny, de nem feltétel
AMIT MI AJÁNLUNK:
• Kiváló kereseti lehetőség (nettó 1380 Font) + juttatások
• 40 órás munkahét +túlóra lehetőség
• Betanulási időszak, ingyenes tréning biztosított
• Kinti ügyintézésben segítséget nyújtunk
• Szállás igény esetén biztosított

Jelentkezéseket fényképes angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajz formájában várunk a
E-mail cím megjelenítése e-mail címre!
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator