www.cvonline.hu

Karbantartók Pest megye

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.29.
Jelentkezési határidő: 2016.11.20.
Hirdetés azonosító: 1044997

Pest megyében működő partnercégünk Elektromos és mechanikus karbantartót keres saját üzemébe.

Feladatok:

Karbantartási tevékenységek dokumentálása
CNC megmunkáló gépek és célgépek megelőző karbantartása
(3-4-5 tengelyes megmunkáló központok;
CNC köszörűk és szikraforgácsoló gépek)
Javítási, felújítási feladatok elvégzése
Ad hoc gépmeghibásodások elhárítása
Tervezett, időszakos karbantartások elvégzése
A gépek zavartalan működésének biztosítása, rendeltetésszerű
használata

Elvárások:

Gépipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
Siemens; Fanuc; Heidenhein, Unipro és AEG vezérlések
karbantartási ismerete
Több műszakos műszakrend vállalása

Amit kínálunk:

Stabil hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, versenyképes fizetéssel, és folyamatos szakmai fejlődéssel!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján