www.cvonline.hu

Karbantartó/Gépbeállító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 766087

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Megelőző karbantartás elvégzése,
  • karbantartási munkák végrehajtása,
  • berendezések üzemképességének biztosítása,
  • hibák elhárítása, javítása, dokumentálása,
  • gépek teljesítményének nyomon követése, ellenőrzése,
  • dokumentumok vezetése SAP rendszerben.
Elvárások:
  • Középfokú mechanikai/elektronikai műszaki végzettség,
  • német/angol nyelvismeret,
  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat,
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete,
  • méréstechnológiai alapismeretek,
  • minőségbiztosítási szabványok, módszerek ismerete,
  • kapcsolási rajzok imserete,
  • problémamegoldó képesség,
  • jó fizikum, terhelhetőség.
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli munkakör,
  • megfelelő munkakörnyezet,
  • hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió