www.cvonline.hu

Karbantartó

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 1014028

Gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • A termelőeszközök és kiszolgáló berendezések folyamatos működésének biztosítása, karbantartása, javítása
  • Műszaki rajzok olvasása és szerkesztésjavítási feladatok
  • Gépjavítási feladatok, épületgépészeti javítások elvégzése
  • Erőgépek, klímarendszer és fűtési rendszer felügyelete
  • Elektromos és mechanikai mérések elvégzése
  • Műhely és javítási terület rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:
  • Műszaki végzettség
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Gépkönyvek, műszaki rajzok olvasásának ismerete
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű PC ismeret
  • 3 műszak vállalása

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlékok
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkavégzés

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P, három műszakos munkarendben Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió