www.cvonline.hu

Karbantartó

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.12.24.
Hirdetés azonosító: 991183

Karbantartó

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi ügyfelünk részére keresünk munkatársakat karbantartó pozícióba Kecskemétre.

Feladatok:

- Járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartása
- Megelőző és javító karbantartási tevékenységek végrehajtása
- Az üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása
- Műszaki dokumentáció elvégzése

Elvárások:

- Szakirányú gépész/szakmunkás/technikusi végzettség
- Többéves szakmai tapasztalat termelő berendezések karbantartásában vagy rendszerépítésben
- Önállóság és improvizációs képesség
- Jó kommunikációs készség és csapatszellem
- B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus fiatalos csapat
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a