www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 496 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez budapesti munkavégzéssel

Karbantartó

(Ref.: HU- 2015-015212)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • az áramellátó berendezések, telepített szükség-áramfejlesztők, akkumulátorok (klíma, tűzjelző, vagyonvédelmi berendezések stb.) karbantartásának, javításának, hibaelhárításának ellátása és ezen berendezések felügyelete,
  • telefonriasztás esetén a riasztott helyszínre érve a hibaelhárítás megkezdése,
  • a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata.

Elvárások:

  • villanyszerelő vagy erősáramú technikusi végzettség,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • villanyszerelő szakmában szerzett 3 év gyakorlat,
  • „B” kategóriás gépjármű-vezetői engedély,
  • személyiségjellemzők: precíz munkavégzés, gyors helyzetfelismerés a hibakeresésben, önálló munkavégzés.

Előny:

  • ingatlanüzemeltetés területén szerzett gyakorlat,
  • klímaüzemeltetési gyakorlat, épület-felügyeleti rendszerek ismerete,
  • villamosbiztonsági mérések végzéséhez való jogosultság: ÉV, VV, EBF; FAM képesítés.

Jelentkezéséhez töltse ki online nyomtatványunkat bruttó fizetési igényének megjelölésével (x12) a honlapunkon, amelynek végén (a "dokumentumok csatolása" oldalon) csatolja önéletrajzát is.

Kérjük, kattintson a Link megjelenítése=" target="_blank">JELENTKEZÉS gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő