www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk.

Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez szombathelyi vagy győri vagy tatabányai telephelyre

Karbantartó

(Ref.: HU-2015-015211)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő áramellátó, klíma, biztonságtechnikai és épületgépészeti berendezések hibaelhárítása és karbantartása
  • A főmérnökség feladatkörébe tartozó berendezések karbantartásának, hibaelhárításának ellátása

Elvárások:

  • Erősáramú berendezés szerelő, vagy villanyszerelő végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előny:

  • Villamos biztonságtechnikai vizsgálatokhoz szükséges végzettség (ÉV, VV), FAM vagy E-FAM jogosultság, épületgépészeti rendszerek karbantartásban való jártasság

Jelentkezéséhez töltse ki online nyomtatványunkat bruttó fizetési igényének megjelölésével (x12) a honlapunkon, amelynek végén (a "dokumentumok csatolása" oldalon) csatolja önéletrajzát is.

Kérjük, kattintson a Link megjelenítése=" target="_blank">JELENTKEZÉS gombra!

Helyek Szombathely
Győr
Tatabánya
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő