www.cvonline.hu

Karbantartó

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 977612

Feladatok:

  • gépek, elektromos berendezések működésének biztosítása, ellenőrzése
  • elektromos problémák felderítése és javítások elvégzése
  • tervszerű megelőző karbantartási munkálatok végzése, részvétel az éves karbantartásban
  • elektromos karbantartáshoz szükséges anyag-és eszközigények összeállítása, készletek figyelése
  • javaslattétel a minőség és termelékenység javítása érdekében

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat, lehetőleg termelő/feldolgozó vállalatnál
  • termelési berendezések (pl. hajtási rendszerek, vezérlések) karbantartásában szerzett tapasztalat
  • műszaki rajzok értelmezése
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • megbízható, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • támogató munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelemcsomag

Előnyök:
  • kommunikációképes angol nyelvismeret
  • berettyóújfalui vagy környéki lakóhely

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu