www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 501 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében budapesti (XIV. kerület) munkahelyre azonnali kezdéssel keresünk

Karbantartó

(irodaház)

munkakörbe munkatársat főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben, hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel.

Feladatok:

  • 3000nm-es irodaház napi karbantartási feladatainak ellátása
  • Kisebb javítások és telepítések végzése (építészeti, lakatos stb.)

Elvárásaink:

  • Villanyszerelő végzettség (legalább közép szintű)
  • Előny: karbantartói tapasztalat, Ezermester képesség.
  • Pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, kiváló diplomáciai érzék, párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő