www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 641 napja lejárt

A CTS Informatika Kft. technikusi munkakörbe új

munkatársakat keres nyomtató-fénymásoló

készülékek

karbantartására.

Minimális elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Irodatechnikai eszközök karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Feladat:

  • Fénymásológépek, nyomtatók folyamatos karbantartása

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • szakirányú végzettségek
  • számítástechnikai eszközök javításában szerzett tapasztalat
  • ellenőrizhető  referencia
  • elektronikai ismeretek
  • számítógépes hálózatok ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével és a meglévő szakmai ismeretek, gyakorlatok részletezésével  az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő