www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója.

Autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

Feladatok:

  • A termelésben található gépek, gyártóberendezések mechanikus és elektromos karbantartása
  • Proaktív tevékenység a gépek, gyártóberendezések folyamatos fejlesztését illetően
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően, dokumentáció
  • Karbantartási dokumentációk vezetése, alkalmazása
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése
  • Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében
  • A vonatkozó munka-, tűz- és érintésvédelmi szabályok betartása/betartatása
  • Együttműködés a vállalat társterületeivel

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség, minimum 5 év gyakorlati tapasztalat
  • Jártasság a gépészet a pneumatika és az elektromosság területén
  • Számítástechnikai ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása!
  • Kecskeméti vagy Kecskemét környéki lakóhely
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó készség, precíz, pontos munkavégzés
  • Korábbi multinacionális háttér előny

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. Telefonszám: 76/508-827

Helyek Kecskemét
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő