www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 560 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében Csömöri (Budapest határán) munkahelyre azonnali kezdéssel keresünk

karbantartó

munkakörbe munkatársat főállású munkaviszonnyal, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Épületgépészeti rendszerek karbantartása
  • Ezermester feladatok

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú gépész vagy villamos végzettség
  • Jó szervezőkészség, pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, kiváló diplomáciai érzék, párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség

Előny: Ezermester gyakorlat. Ajtó (lakatos) és kapurendszer karbantartásában szerzett tapasztalat. Karbantartási területen szerzett tapasztalat.

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő