www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 632 napja lejárt

Karbantartói munkakörre

keresünk 1 főt 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • PLC vezérlésű gépek (fröccs, prés) elektromos, mechanikai, pneumatikus, hidraulikus karbantartása, hibakeresés, gyors és pontos hibajavítás.
  • Épületkarbantartás

Elvárások:

  • legalább szakmunkás műszaki végzettség, mint például: villanyszerelői végzettség, elektroműszerész , erősáramú szerelő, elektrotechnikusi végzettség vagy erősáramú tapasztalat
  • Min. 2 év karbantartói tapasztalat.
  • Munkabírás, rugalmasság, stressz tűrő képesség
  • Pneumatika és hidraulika ill. PLC vezérlések ismerete, javítási tapasztalat

Előny:

  • Gumi és/vagy műanyag fröccsöntő cégnél szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv alapszintű ismerete
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Multinacionális stabil háttér, versenyképes jövedelem, bejárási vagy letelepedési támogatás, cafeteria (18000 ft/hó).

Munkavégzés helye: Lajosmizse

Munkaidő: 3 műszakos munkarend

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő