www.cvonline.hu
Karbantartó
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.05.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.27.
Hirdetés azonosító: 896166
lejárt
Karbantartó

(Budapest)

Pozícióleírás
Dinamikusan fejlődő partnerünk keres szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ (Termelő szektor)

A leendő kollégának az alábbi feladatai lesznek:
- A soron lévő gépek folyamatos felügyelete (csomagoló-, dobozfelállító és kitöltő gép)
- Termelési folyamat zavartalanságának biztosítása
- Meghibásodás esetén hibakeresés, elhárítás, javítások elvégzése
- Elektromos karbantartási munkák elvégzése
- Időszakos karbantartások megszervezése, abban aktívan való részvétel
- Műszaki dokumentáció vezetése
- Külsős szervizes cégekkel való kapcsolattartás

Követelmények
- Szakirányú középfokú végzettség (mechatronika, elektronika)
- Gyártó/termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Jó problémamegoldó képesség
- Tanulásra való hajlandóság
- Gyors és pontos munkavégzés
- Megbízhatóság
- Proaktív személyiség

Előny:
- PLC vezérlés ismeret