www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 753 napja lejárt

Karbantartó

munkakörbe munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • épületek napi műszaki üzemeltetési feladatainak ellátása,
  • épületgépészeti és/vagy épületvillamossági berendezések karbantartása, ellenőrzése, üzemben tartása, eseti kis javítása,
  • ütemterv szerinti és megelőző karbantartások elvégzése. Az épület üzemszerű állagának fenntartásához szükséges egyéb műszaki jellegű és karbantartási feladatok elvégzése.
  • munkakör szerinti feladatoknak a jelenleg érvényes és hatályos jogszabályokban foglaltak szerinti végrehajtása,
  • az elvégzett munkálatok dokumentálása.

Munkavégzés helye:
Budapest XVIII. kerület és változó Pest megyei helyszínek

Elvárások:

  • villanyszerelői vagy gépészeti végzettség,
  • 3-5 év szakmában eltöltött gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • önálló, rugalmas munkavégzés, csapatszellem.

Előny:

  • villanyszerelői vagy
  • építményüzemeltetésben vállalkozásnál szerzett gyakorlat.

fényképes, bérigényt is tartalmazó, szakmai önéletrajz megküldése.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő