www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 810 napja lejárt

KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • ipari parkban csarnokok, irodák gépészeti és elektromos rendszereinek karbantartása
  • külső közművek karbantartása
  • eseti javítások elvégzése.

Elvárások:

  • Fiatalos, dinamikus mentalitás,
  • Jó munkabírás, erős fizikum
  • víz-, gáz-, központi fűtésszerelői végzettség,
  • min. 5 év gyakorlat

Előny:

  • géplakatos és kisfeszültségű elektromos hálózat szerelői gyakorlat.

Munkaidő: 8.00-17.00 között.

Miskolc területén kívülről történő bejárás esetén a helyközi utazásra költségtérítés

Munkáltató neve: Európa-Center-Miskolc Kft.

A fényképes önéletrajzot is tartalmazó jelentkezéseket várjuk emailen az alábbi email címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő